GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE ANASSA ASANSÖR

30 yılı aşkın bir süredir sektör içinde bulunan ve edinilen tecrübeler doğrultusunda hedefler belirleyen Anassa Asansör; daima kaliteli ve teknolojik projeler için çalışır.

2018 › ŞU AN
2018

ŞU ANDA VE GELECEKTE

Şimdi ve gelecekte öncü firma olmak için, kalite standartlarını baz alarak, bunun yanı sıra genişleyen kadrosunu kurumsallaştırma düşüncesi çerçevesinde şekillerden Anassa Asansör (Anadolu Asansör Sanayi), yerel ve ulusal anlamda yenilikçi fikirlerle çalışmalarına devam etmektedir.

2015

Yeni bir başlangıç

Hisse devirlerinden sonra firma yeni bir yapılanmaya girerek sektörde görülen eksiklikleri gidermek ve talepleri karşılamak amacıyla; teknolojik, donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçların kaçınılmaz olduğunu ve daha kaliteli hizmet anlayışını benimsedi. Ciddi ve kaliteli projelerde tercih sebebi olmak için alt yapısını güçlendirip, eğitimlere ağırlık verip ve günümüz şartlarında son sistem ürünlerle kaliteyi arttırma yolunda hedefler belirlmiştir.

2009

Başarılı bir geçmiş

Şirket ortaklarından birinin hisselerini alarak şirketin %50 hissedarı oldu. Daha sonra tüm hisseleri devralarak tek yetkili haline geldi.

2002

Güçlü ortaklık

İnşaat ve asansör sektöründe, ülkemizdeki değişimlere ayak uydurarak bünyesindeki mühendis ve uzman teknik personelleri ile şirketleşme yoluna gidip Anassa Asansör adı altında daha güçlü bir yapıda çalışmaya başladı.

1999

İlk iş yeri

1999 yılında çalıştığı firmada yönetici pozisyonunda istifa eden Mustafa Çevik kendi iş yerini açtı. İş yerini faaliyete geçirdikten sonra sektördeki geçmiş tecrübeleri ile proje anlaşmaları yaparak farklı bir konseptte hizmet vermeye başladı.

1988

YOLUN BAŞLANGICI

Genel müdürümüz Mustafa Çevik 1988 yılında Gaziantep'te asansör sektöründe çalışmaya başladı.

1988 › SEKTÖRE İLK ADIM
TOP